Юридическое бюро "Линия права". Лучшие адвокаты в Запорожье. Звоните +38 (066) 08-90-926, +38 (063) 73-68-733

Нещасний випадок, який стався з особою під час виконання робіт за договором підряду, є таким, що не пов'язаний з виробництвом

трудовий договір, нещасний випадок, виконання робіт, підряд
За фабулою справи особа виконувала роботи за цивільним договором підряду. Під час виконання робіт з ним стався нещасний випадок, в результаті якого отримано тяжку травму.
Комісія підприємства визнала такий нещасний випадок не пов’язаним з виробництвом, оскільки постраждалий знаходився у трудових відносинах з підприємством згідно з договором підряду як особа, що забезпечує себе роботою самостійно та не встановлено факту знаходження його на обліку як платника єдиного соціального внеску. На розслідування даного нещасного випадку не поширюється положення Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.
В подальшому судами першої, апеляційної та касаційної інстанції відмовлено постраждалому у визнанні наявності між ним та підприємством трудового договору, а як наслідок визнання нещасного випадку таким, який пов’язаний з виробництвом.
Описана ситуація яскраво свідчить про необхідність укладення саме трудових договорів, у відповідності до чинного законодавства.

Виникли запитання?
Задавайте їх в коментарях або записуйтесь на консультацію Юридичного бюро «Лінія права» за тел. 063-736-87-33, 066-089-09-26.
Made on
Tilda